Peynir Helvası kargoda nasıl geliyor? Bozulmuyor mu?

Peynir helvası pişmiş peynir ürünüdür. Bu sebeple herhangi bir süt ürünü gibi kesintisiz soğuk muhafaza gerektirmez. Herhangi bir soğuk ortamda muhafaza edilmeden 10 gün raf ömrü vardır.

Peynir grubu ürünleri nasıl gönderiyorsunuz?

Peynir grubu gibi soğuk muhafaza isteyen ürünler buz + strafor kutu ya da buz + soğuk zincir zarfı gibi yöntemlerle gönderiliyor.

Siparişlerimi nereden görebilirim?

Siparişlerinizi, hesabın sayfasında yer alan "Siparişlerim" bölümünden görebilirsiniz.

Sipariş adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Siparişiniz sırasında Fatura Adresi/Sevk adresi kısmından adres değişikliğinizi yapabilirsiniz. Ancak siparişinizden sonra adresi güncellerseniz; adresi güncelledikten sonra vereceğiniz siparişler için geçerli olacaktır.

Şifremi unuttum/bilmiyorum, siteye nasıl giriş yapacağım?

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?
Zaferler.com.tr sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

Teslimat adresimden bana ulaşılamazsa başkasına teslimat yapılabilir mi?

Belirtmiş olduğunuz teslimat adresinizde kargonuzu teslim alacak kişi var ise, bu bilgiyi siparişinizi oluştururken "Sipariş Notu" kısmında belirtmeniz gerekmektedir.

Satın aldığım ürünü yurt dışına gönderebilir misiniz?

Zaferler.com.tr üzerinden verilen siparişlerde yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılabilir. KKTC sevkiyat sınırlarımız içerisinde yer almamaktadır. Yurt dışına gönderimimiz şimdilik bulunmamaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR