Fırınlanmış Peynir Helvası 1 Kg Özel Metal Ambalaj
Fırınlanmış Peynir Helvası 1 Kg Özel Metal Ambalaj

Fırınlanmış Peynir Helvası 1 Kg Özel Metal Ambalaj

Fiyat : ₺410,00(KDV Dahil)

Fırınlanmış Lezzet!

Gelibolu Peynir Helvası'ndan Farklı Olarak Üretilen Fırınlanmış Peynir Helvası, Daha Çok Çanakkale Vilayet Merkezinde Ünlenmiş Bir Tatlıdır.

Zafer'in Ünlü Peynir Helvasında Bulunmayan İrmik, Yumurta, Tereyağı Gibi Gıdalar Bu Helvada Kullanılmaktadır.

Zafer Gelibolu Peynir Helvasının Yoğun Miktarda Peynir İçermesi Sebebiyle Fırınlandıktan Sonraki Soğuma Aşamasında Oldukça Sertleşmektedir. Peynir Helvası'nın Fırınlanabilmesi İçin Bu İrmik, Yumurta ve Tereyağı Helvaya Eklenmek Zorundadır.

 

İNCELEMİŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN FIRINLANMIŞ PEYNİR HELVASIDIR!!!

Ürünlerimizin tamamı sağlıklı ve özelliğini kaybetmeyecek bir şekilde size ulaşması için özenle paketlenmekte ve kargo teslimatını yapacak olan firmamıza teslim etmekteyiz.

Peynir Helvası şerbetli bir tatlı değildir. Ve aynı zamanda oda sıcaklığında 7 güne varan dayanım süresine sahiptir ve böylelikle “Soğuk Zincir Transferi” zorunluluğu olmadan gönderimi yapılabilen bir üründür. Bu sebeple kargo İle gönderiminde bir engel yoktur.

Ürünlerinizin en taze şekilde sizlere ulaşabilmesi için 24 Saat teslim süresi olan gönderilerimizi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe; 48 saat teslimat süresi olan gönderilerimizi Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri kargoya teslim ediyoruz.

Ayrıntılı Teslimat ve İade Koşulları İçin Teslimat ve İade Politikamızı İnceleyiniz.

Fırınlanmış Peynir Helvası'nın ortalama oda sıcaklığı şartlarında raf ömrü 7 gündür. Bu yüzden kargo ile gönderiminde herhangi bir engel yoktur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR